Online jooga - kus iganes sa viibid!

Meil on suurim rõõm kutsuda sind imelisele teekonnale! Teekonnale, kus on rõõm, tervis, tasakaal! Sukeldu mugavalt joogamaailma, kus iganes sa ei viibi! Ülikogenud õpetajad juhendavad ja näitavad sulle teed imelisse joogamaailma. Taasta ja säilita jooga abil füüsiline ja vaimne tervis ning tasakaal. Loo endale elu, mis on nauditav kulgemine. Võtame vastu kõik, mida loojal on meile pakkuda.
Online jooga kursustel ootab sind 66 joogavideot, mille hulk täieneb pidevalt. Siit leiad sa hulgaliselt sobivaid praktikaid, kui sa oled täiesti uus joogamaailma avastaja. Alusta turvaliselt ja lao tugev vundament detailsete kirjelduste ja kogenud juhendajate näpunäidete abil. Naudi teekonda ja liigu edasi uute väljakutsete poole, kuni tõelise meistriklassini välja.
Vali meelepäraseid videosid mitmekümnete eriti kõrgeid nõudmisi esitavate praktikate hulgast. Naudi pingutust ja vii enda oskused kõrgeimale tasemele. Saa osa joogamaagiast. Füüsilistele harjutustele annab mõtestatuse ja uue dimensiooni ainulaadne eestikeelne joogafilosoofia.
Oleme tänulikud, et saame sellel teekonnal olla koos sinuga!

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.