Õpetajad

Inspireeriv kaaslane

Ly Tolberg

Ly Tolberg on inspireeriv joogaõpetaja, kes on oma jooga teekonna alguse saanud Jaapanist, kus ta elas ja töötas 13 aastat ning kus ta läbis oma esimese 200 tunnise Hatha Yoga õpetajate koolituse Under the Light Yoga koolis. Jaapanis sai ta võimaluse õppida erinevate joogastiilide kohta ning asus praktiseerima Ashtanga joogat Under the Light Yoga koolis õpetaja Renato Libonati (Kranti Nofear) juures. Seal sai alguse tema armastus ja kirglik pühendumus joogale. Lisaks oma õppimisele ja kogemuste omandamisele on Ly õpetanud joogat Tokyos Ichigeki fitness klubis ja erinevates jooga stuudiotes Tokyos ja selle lähiümbruses. Ly on end pidevalt täiendanud ja avastanud uusi võimalusi, et süvendada oma teadmisi joogast ja tervislikust eluviisist. Ta on läbinud Institute of Natural Healing toitumisalase koolituse ning omandanud toitumisspetsialisti kutsetunnistuse 2013. aastal. Seejärel, 2015. aastal, läbis ta 300 tunnise Tantric Hatha Yoga Tradition õpetajate treeningu Zuna Yogas, mille abil täiendas oma joogaõpetaja oskusi ja teadmisi.

2012-2013 õpetas ta joogat Indoneesias Seri Resort Hotelli Joogastuudios ja 2018-2019 õpetas ta samuti joogat samas kohas. Eestis käies õpetas joogat Viljandis Maerobic stuudios. Aastal 2017 toimus nädalane jooga töötuba Saaremaal, mida juhendas tuntud joogaõpetaja Jani Jaatinen, tuntud ka kui Gokulacandra. Vahepeal on Ly käinud erinevatel töötubadel Hong Kongis ja Singapuris, et täiendada oma teadmisi ja jagada oma kogemusi teiste jooga õpetajatega.

2022 aastal avas Ly omaenda joogastuudio, kus ta pakub oma teadmisi ja kogemusi kõigile huvilistele, kes soovivad saavutada paremat tervist, sisemist rahu ja tasakaalu. Tema pühendumus ja kirg joogale on nakatunud ja inspireerinud paljusid inimesi tema ümber.

Jessica Tolberg, joogõpetaja

Jessica Tolberg

Jessica on üles kasvanud Tokyos, kus ta käis kohalikus koolis ja sai oma jooga teadmised perekonnast. Ta räägib sujuvalt Jaapani, Inglise ja Eesti keelt. Kuid huvi enda joogapraktika vastu tekkis tal alles Eestisse tagasi kolides 2013 aastal, kus ta hakkas käima ema joogatundides. Hiljem hakkasid ema ja tütar koos praktiseerima ning sellega koos tekkis ka soov ise joogatunde juhendada.

Jessica on alates stuudio Ly Yoga avamisest õpetanud joogat ainult Eestis. Tema joogatunnid on inspireerivad ja individuaalse lähenemisega. Jessica on oma õpetamises kirglik ja pühendunud, hoolitsedes selle eest, et tema õpilased saaksid jooga treeningutest parima võimaliku kasu. Tema tunnid on täis rõõmu ja positiivset energiat, mis aitavad õpilastel lõõgastuda, keskenduda ja leida sisemine tasakaal.

Kui olete otsinud joogatundi, mis ühendab traditsioonilist joogat ja kaasaegseid joogatreeninguid, siis olete leidnud õige koha. Jessica juhendab meie stuudios Yoga workout tunde, mis on kombineeritud jooga, aeroobika ja jõutreeninguga, et saaksite parima treeningu oma kehale ja meelele.

Arne Lauri

Arne Lauri on pikaajaline Bhakti jooga praktik ja õpetaja, kelle jooga teekond ulatub üle 30 aasta. Ta on veetnud aastaid ashramis ning õppinud mitmete vaimsete õpetajate käe all, mis on mõjutanud oluliselt tema igapäevast elustiili ja mõtlemisviisi.

Arne kuulub Gaudiya Vaishnava koolkonda ning tema vaimne õpetaja Smita Krishna Swami on teda initsieerinud nimega Arjuna das. Tema õpetused põhinevad traditsioonilisel joogafilosoofial ning on sügavad ja sisukad.

Lisaks on Arne Lauri töötanud Hatha jooga juhendajana juba 20 aastat. Tema lähenemine joogaõpetamisele on hooliv ja toetav ning ta aitab oma õpilastel sügavamalt mõista enda keha, meelt ja vaimu seoseid, et saavutada terviklikumat heaolu.

Arne Lauri kogemused ja õpetused on mõjutanud oluliselt tema igapäevast elustiili ning mõtlemisviisi. Ta on suutnud integreerida jooga filosoofia ja -praktika oma igapäevaelu erinevatesse aspektidesse, näiteks toitumisse, suhtlemisse ja muusikasse.

Arne Lauri loengud on võimalus kuulata tema sügavaid teadmisi Veda õpetustest ning avastusest ja kogemustest jooga praktikana. Arne Lauri teadmised Veedadest on autoriteetsed ning põhinevad traditsioonilisel koolkonnal, mis on läbi sajandite jõudnud meieni. Ta selgitab ajatuid vedalikke teadmisi meie ajastule mõistvas kontekstis ning aitab neid igapäevaeluga seostada.

Marju Veevo, füsioterapeut, joogaõpetaja

Marju Veevo

Marju Veevo on õppinud füsioteraapiat Tartu Ülikoolis, täiendades end koolitustel nii Eestis kui välismaal. Praegu töötab ta SA Viljandi Haiglas ja Viljandi Spordikoolis, kus tema professionaalsus on aidanud paljudel inimestel parandada oma tervist ja füüsilist vormi.

Marju on joogapraktikaga tegelenud juba aastaid ning tema elu muutis oluliselt 2013. aasta, kui ta astus Ly juhendatud joogatundi ja hiljem juba asusid koos igapäevaselt praktiseerima. Tänu sellele kogemusele sai Marjust suurepärane joogaõpetaja, kes on aidanud paljudel inimestel saavutada paremat füüsilist ja vaimset tervist.

2017. aastal läbis koos oma õpetaja Lyga Jani Jaatineni Saaremaal toimunud nädalasel workshopi. Lisaks on ta Belgias praktiseerinud ja õppinud füsioteraapia eriala.

Marju õpetab füsioteraapiat Viljandi Haiglas, Viljandi Spordikoolis ja Ly Yoga stuudios, pakkudes oma õpilastele personaalset ja hoolivat lähenemist, mis võimaldab neil sügavamalt mõista oma keha ja vaimu seoseid ning saavutada terviklikumat heaolu. Tema tunnid on suunatud erinevatele sihtgruppidele, sealhulgas inimestele, kes soovivad tugevdada lihaseid, vähendada stressi ja ärevust, parandada kehahoiakut või leevendada lihasvalusid.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.