Online jooga paketid

Jooga

AVASTA JÕUD JA VORMI KEHA

10 päevane väljakutse – jooga ja jõud

UUS PAKETT! 10 päeva põhjalikku ja mitmekülgset treeningut, mis fokusseerivad jõu suurendamisele. Erinevad treeningud hõlmavad kogu keha kõiki lihasgruppe. Samuti on siin elemente dünaamilisest vinyasa joogast ja ka tugevast treeningust taastavad joogaharjutused.

Hind 21,99 €

AVASTA ENDA JAOKS JOOGAMAAILM

Online Jooga alustajatele

Sukeldu joogamaailma ja saa osaks mahukast alustajale mõeldud joogapaketist. Siit leiad üliolulised jooga baasharjutused koos detailsete juhendamistega. Alusta siit, et avastada joogamaailm ja saaksid liikuda edasi järgmisele tasemele.
Boonus: Paketis üle 100 joogapoosi koos kirjelduste ja tähendustega!

 

Hind 21.99 €

MINE DETAILIDESSE JA AMMUTA INSPIRATSIOONI

Joogafilosoofia

Saa osa ainulaadsest eestikeelsest joogafilosoofiast. Ammuta teadmisi üle 30 aasta Bhakti joogat uurinud ja praktiseerinud õpetajalt, Arne Laurilt (Arjuna das). Üle 20 video ja üle 300 minuti on sinu päralt, et minna süvitsi detailidesse. Muuda oma joogapraktika mõtestatumaks ja veel tõhusamaks! Videote hulk täieneb pidevalt.

 

Hind 15.99 €

SA ARMASTAD JOOGAT JA JOOGA ON SU ELUSTIIL!

Kogu Pakett

Ainult kogupakett sisaldab kesktaseme  ja edasijõudnutele mõeldud joogavideosid, tennisepallidega massazi, fitness palliga ja kummipaela tundi. Samuti sisaldab kõikide teiste pakettide videosid plus üle saja asana. Kogupakett on sulle, kui sa tahad saada maksimumi ja sa ei tee kompromisse.  Videote hulk täieneb pidevalt.

 

Hind 32.99 €

KKK

Online-jooga pakub suurepärast võimalust praktiseerida joogat kõikjal, kus on internetiühendus ning sul on ligipääs mobiiltelefonile, tahvelarvutile või arvutile. See avardab vabadust teha joogaharjutusi endale mugaval ajal ja kohas – olgu selleks siis koduaias, reisil olles, tööl puhkepausil või loojangul rannas… Sul on võimalus videosid, kerida edasi ja tagasi ja leida just see harjutus ja koht, mida soovid uuesti vaadata niipalju kordi kui soovid.
See formaat on ideaalne ka sulle, kui sa osaled regulaarselt stuudiotundides. Online jooga on suurepärane täiendus stuudiotundidele, kuna see võimaldab sul rahulikult harjutusi korrata ning õppida ja täiustada tehnikaid.
Online jooga paketi tellimine annab sulle suurepärase võimaluse õppida asanate tähendust ja sanskriti nimesid. Eriti hea meel on meil pakkuda sulle väga huvitavaid joogafilosoofia loenguid. Joogateooria õppimine on suur eelis ja väga oluline nüanss, mis täiendab ning süvendab arusaamist joogapraktikast.

Meie videod on väga detailsed ja seletavad iga harjutuse põhjalikult lahti. Mahukas videote kataloog täieneb pidevalt uute ja huvitavate praktikatega. Meil on videod, mis on mõeldud täiesti nullist alustajatele, kuni edasijõudnuteni välja. Joogafilosoofia paketis ja kogupaketis on eestikeelne joogafilosoofia, mida on eesti keeles väga vähe saadaval. Informatsioon on autoriteetne ja järgib õpetajate ketti. Meie veebikeskkond hõlmab kogu õpetajate treeningu materjali.

Ly Tolberg

Ly Tolberg on inspireeriv joogaõpetaja, kes on oma jooga teekonna alguse saanud Jaapanist, kus ta elas ja töötas 13 aastat ning kus ta läbis oma esimese 200 tunnise Hatha Yoga õpetajate koolituse Under the Light Yoga koolis. Jaapanis sai ta võimaluse õppida erinevate joogastiilide kohta ning asus praktiseerima Ashtanga joogat Under the Light Yoga koolis õpetaja Renato Libonati (Kranti Nofear) juures. Seal sai alguse tema armastus ja kirglik pühendumus joogale. Lisaks oma õppimisele ja kogemuste omandamisele on Ly õpetanud joogat Tokyos Ichigeki fitness klubis ja erinevates jooga stuudiotes Tokyos ja selle lähiümbruses. Ly on end pidevalt täiendanud ja avastanud uusi võimalusi, et süvendada oma teadmisi joogast ja tervislikust eluviisist. Ta on läbinud Institute of Natural Healing toitumisalase koolituse ning omandanud toitumisspetsialisti kutsetunnistuse 2013. aastal. Seejärel, 2015. aastal, läbis ta 300 tunnise Tantric Hatha Yoga Tradition õpetajate treeningu Zuna Yogas, mille abil täiendas oma joogaõpetaja oskusi ja teadmisi.

2012-2013 õpetas ta joogat Indoneesias Seri Resort Hotelli Joogastuudios ja 2018-2019 õpetas ta samuti joogat samas kohas. Eestis käies õpetas joogat Viljandis Maerobic stuudios. Aastal 2017 toimus nädalane jooga töötuba Saaremaal, mida juhendas tuntud joogaõpetaja Jani Jaatinen, tuntud ka kui Gokulacandra. Vahepeal on Ly käinud erinevatel töötubadel Hong Kongis ja Singapuris, et täiendada oma teadmisi ja jagada oma kogemusi teiste jooga õpetajatega.

2022 aastal avas Ly omaenda joogastuudio, kus ta pakub oma teadmisi ja kogemusi kõigile huvilistele, kes soovivad saavutada paremat tervist, sisemist rahu ja tasakaalu. Tema pühendumus ja kirg joogale on nakatunud ja inspireerinud paljusid inimesi tema ümber.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.