UUS! Õlgade ja rindkere avamine

24 Minutes
Sobiv kõigile
1 lesson
0 quizzes
0 students

Miks on vaja õlgadega tegeleda ja rindkere avamist teha?

Õlgade ja rindkere avamine on joogas olulised, kuna need piirkonnad on tihti pinges ja jäigad tänu meie igapäevasele elustiilile, mis hõlmab palju istumist, arvuti ees töötamist ja stressi. Siin on mõned põhjused, miks õlgade ja rindkere avamine on kasulik:

Parandab kehahoiakut:

Õlgade ja rindkere avamise harjutused aitavad avada rinna- ja õlavöödet, mis viib parema kehahoiakuni. See vähendab küürus olemist ja aitab hoida lülisammast sirgena.

Leevendab pingeid ja valu:

Pidev istumine ja kehv kehahoiak võivad põhjustada pingeid õlgades ja rinnas. Avamise harjutused leevendavad neid pingeid ja aitavad vältida kroonilist valu.

Suurendab hingamisvõimekust:

Avatud rindkere võimaldab sügavamalt ja tõhusamalt hingata, mis parandab hapniku omastamist ja üldist energiat.

Suurendab liikumisulatust:

Õlgade ja rindkere avamise harjutused suurendavad õlavöötme ja rindkere liikuvust, mis on oluline igapäevaste tegevuste ja teiste joogapooside jaoks.

Vähendab stressi:

Pinges õlavööde ja rindkere on tihti seotud emotsionaalse stressiga. Nende piirkondade avamine aitab vabastada emotsionaalset pingeid ja soodustab lõdvestumist.

Parandab vereringet ja lümfiringet:

Avatud ja lõdvestunud lihased parandavad vereringet ja lümfiringet, mis aitab kaasa organismi üldisele tervisele ja heaolule.

Toetab südame tervist:

Avatud rindkere võimaldab paremat vereringet südame piirkonnas ja aitab toetada südame tervist.

Eriti hea on teha seda tundi koos eelmise tennisepallide tunniga, mis täiendab suurepäraselt õlgade ja rindkere avamist.

 

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.