Kasyapasana

1 Minutes
Edasijõudnud
1 lesson
0 quizzes
17 students

Kasyapasana

Kasyapa oli hindu mütoloogias oluline tegelane, tark ja looja, kes mängis olulist rolli paljudes loomislugudes. Üks tema tuntumaid tegusid oli tema abielu Daksa kolmeteistkümne tütrega. Ta oli Aditi poeg ja sünnitas Aditilt kaksteist jumalikku olendit, tuntud kui Adityad, ning Ditilt loodud Daitya deemonid. Kasyapal oli ka teiste naiste juures arvukalt järglasi, kes võtsid erinevaid vorme, nagu maod, roomajad, linnud ja kuu tähtkujude nümfid.
Kui praktiseerite Kasyapasanat joogapoosina, võib see lugu anda sellele sügavama tähenduse ja meelde tuletada jooga vaimset aspekti, mis on seotud loomise ja universumi ühendusega.

Kasyapasanat praktiseerides tugevdate jalalihaseid ja suurendate nende vastupidavust. Selle poosi hoidmine nõuab head tasakaalu, mis parandab koordinatsiooni ja kehatunnetust. Tasakaalu säilitamine arendab stabiilsust. Kasyapasana vähendab stressi ja tõstab vaimset selgust, aitab rahuneda ja keskenduda olevikule. See poos venitab ja sirutab selgroogu, aidates leevendada seljavalusid ja suurendada selja paindlikkust. Lisaks soodustab seedimist. See poos hõlmab ka sügavat hingamist, mis võib parandada kopsufunktsiooni ja hingamisteede tervist.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.