Spagaadid ja Puusad

61 Minutes
Edasijõudnud
1 lesson
0 quizzes
11 students

See tund on loodud spetsiaalselt edasijõudnud ja kesktaseme joogatajatele, kes soovivad viia oma joogapraktikat uuele tasemele ja proovida midagi uut ning väljakutsuvat.
Puusad on keha emotsionaalne ja füüsiline keskus, kus me hoiame tihti pingeid ja stressi. Sellest tulenevad pinged võivad põhjustada erinevaid terviseprobleeme, sealhulgas puusade-, põlve- ja alaseljavalusid. Puusade avamine suurendab liikumisulatust ja paindlikkust ning aitab meil leida tasakaalu nii joogapraktikas kui ka igapäevaelus.
Spagaadid ehk Hanumanasana variastioonid on tuntud oma väljakutse poolest. Need asendid aitavad meil ületada enesepiiranguid, arendada keskendumisvõimet ning suurendada keha tugevust. Hanumanasana aitab ka parandada vereringet ja hapnikuvarustust kehas, mis omakorda toob kaasa rohkem energiat ja tervislikuma keha.Tunni käigus keskendume järkjärgulisele soojendusele, mis valmistab meid ette sügavamateks asanateks. Spagaadid vahelduvad puusade avamise harjutustega, mis suurendavad paindlikkust ja aitavad lõdvestada pingelisi piirkondi.

Tunni läbiviija
Ly Tolberg

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.