Keha ja vaimu hoolitsus tsükli ajal

29 Minutes
Kesktase
2 lessons
0 quizzes
11 students

Siin on  kaks  videot, mis toetavad keha ja vaimu läbi loomulike muutuste – eriti keskendudes menstruaaltsükli erinevatele etappidele.

Esimene tund on loodud toetama keha ja vaimu tsükli loomulikes muutustes. Poosid võivad esmapilgul tunduda väljakutsuvad, kuid need pakuvad vajalikku tuge ja tasakaalu selles looduslikus tsüklis.

Tunnis keskendume teadlikkusele, hingamisele ja keha tervendamisele. See on võimalus leida ühendus oma keha ja vaimu vahel ning tõsta teadlikkust sellest, kuidas joogapraktika saab toetada meie tervist ja heaolu menstruaaltsükli erinevates etappides.

Teises videos aga  tutvustan ühte lõdvestavat joogapoosi, mis on eriti toetav just menstruatsiooni perioodil. Selle poosi eesmärk on pakkuda leevendust ja mugavust päevade ajal, kasutades selleks soojakotti ning tekke ja patju.

Kasutades soojakotti, tekke ja patju selja all, loome mugava ja valuvaigistava keskkonna.
See poos ei ole füüsiliselt väljakutsuv, vaid pigem keskendub mugavusele ja lõdvestumisele. Olles suunatud keha toetamisele, aitab see poos luua rahu ja mugavust, võimaldades kehal loomulikult puhata.

Ärge unustage, et inimesed on erinevad, seega kohandage poosi vastavalt oma mugavusele ja vajadustele. See on mõeldud olema toetav ja väga mõnus.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.