User Avatar

Vaksali 17, Viljandi

Edasijõudnud

75 Minutes
Edasijõudnud
0 lessons
0 quizzes
0 students

Edasijõudnute joogatund on mõeldud neile, kes on juba pikemat aega joogat praktiseerinud ning soovivad süvendada oma teadmisi ja oskusi. Tund pakub väljakutset nii füüsiliselt kui ka mentaalselt ning sobib neile, kes soovivad edasi liikuda jooga teekonnal.

Tunni käigus tutvustatakse keerukaid joogapoose ja nende edasijõudnud variatsioone.

Osalejaid julgustatakse välja astuma oma mugavustsoonist, võtma vastu väljakutseid ning liikuma oma võimete piirides. Tund lõpeb pikema lõdvestus harjutusega, mis aitab kehal ja meelel täielikult lõõgastuda.

Kuna tegemist on edasijõudnute taseme tunniga, siis soovitame osaleda ainult siis, kui teil on juba pikaajaline joogapraktika ning olete valmis võtma vastu väljakutseid. Samuti peaksid osalejad olema valmis füüsiliselt pingutama ning teadma oma keha piire.

Tavaliselt käib edasijõudnute joogatunnis sama grupp inimesi, kes on juba pikemat aega koos praktiseerinud. Uued õpilased suunatakse sinna  õpetaja soovitusel, kuid kui sul tekib soov liituda, on hea enne seda õpetajaga nõu pidada.

 

Tule tundi siis, kui oled terve. Tunnis osalemine on vabatahtlik ning omal vastutusel. Tervise probleemide korral konsulteerige enne tundi tulekut arstiga. Kui tekib küsimusi ja ei tea kuhu tundi minna siis võib alati helistada (+372 5562 7248) ja nõu pidada.

Updating…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.